2018 Ford Fiesta 1,0 EcoBoost 125hk Active
Inkl. omregistrering
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost 125hk Active
Inkl. omregistrering
Vi selger en særdeles godt utstyrt Ford Fiesta Active. Denne gir deg en god kjøreopplevelse med sine kjøreegenskaper kombinert med lite støy. Med B&O stereoanlegg så har denne også en fantastisk lyd uansett musikksmak (B&O er det samme som Bang & Olufsen som Ford har enerett til å bruke i bil). Active er litt høyere og har for lettere inn og ut samt litt med sportslig utsende. Er dette noe for deg så ta kontakt med oss.
Hovrud Auto AS er din Ford og bruktbil forhandler i Valdres, Hallingdal og Indre Sogn.
Våre dyktige medarbeidere hjelper deg også om du har andre merker enn Ford. Vi har til enhver tid et godt utvalg av bruktbiler og demobiler som selges med inntil 5 års garanti. Våre bruktbiler er verkstedkontrollerte og prøvekjørt av våre fagfolk for å være sikre på at vi leverer et godt produkt. Vi er behjelpelige med å skaffe frakt av bilen helt hjem til deg om det er et ønske. Selvfølgelig er bilene du får kjøpt hos oss fri for heftelser. De aller fleste bilene leveres med DAB+ radio.
Veiledende pris på bilen var 313.000.-
Mangler bruktbilen noe ekstrautstyr? Ettermarkedet hos oss tilby en mengde av ettermontert utstyr som eks. tilhengerfeste og motorvarmer, ta kontakt for et uforpliktende tilbud!
Hovrud Auto tar gjerne din gamle bil i innbytte, og/eller hjelper deg med finansiering av bilen via Ford Credit eller Gjensidige Bank med løpetid helt opp til 7 år. Hovrud Auto har samarbeid med Gjensidige forsikring som sikrer deg en god forsikring til en hyggelig pris.
Våre åpningstider er mandag til fredag KL. 0800 – 1600. Vi stiller gjerne opp utenom våre vanlige åpningstider etter avtale. Du kan ringe oss når det passer deg, også kveld eller helg.
Leira: Knut på 47273627, kan også treffes på e-post ([email protected]). Stig på 90109975, kan også treffes på e-post ([email protected]).
Gol: Line på 99721063, kan også treffes på e-post ([email protected]).
Hovrud Auto har avdeling både på Leira og Gol. Derfor vil ikke plasseringen av bilen alltid stemme overens med beskrivelsen på Finn. Ved henvendelse flytter vi bilen mellom avdelingene for å gjøre dette enklest mulig for deg som kunde. Bare ta kontakt på forhand så ordner vi dette til du kommer. Hovrud Auto er medlem av Norges Bilbransjeforbund.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos oss. Vi tar forbehold om eventuelle feil i våre annonser.
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost 125hk Active
Inkl. omregistrering
Merke | Ford |
Modell | Fiesta |
Variant | 1,0 EcoBoost 125hk Active |
KM-stand | 1550 Km |
Registrert dato | 30/08/2019 |
Girkasse | Manuell |
Motorstørrelse | 998 |
Motorkraft | 125 HK |
Karosseri type | Combi-Coupé |
CO2 utslipp | 108 g/km |
Farge | Hvit |
Dører | 5 |
Seter | 5 |
Drivstoff | Bensin |
Registreringsnummer | KB49786 |
Kjøretype | Forhjulsdrift |
Biltype | Personbil |
Antall eiere | 1 |
NB - Warranty | Ny bil |
NB - VIN | WF0JXXGAHJJS33498 |
Referanse | 18d2ca00-dcde-4dd2-8d4f-9cdc9c00dafb |
Ford Fiesta 1,0 EcoBoost 125hk Active
Inkl. omregistrering
Annet |
---|
Adaptiv cruisekontroll;Automatisk klimaanlegg;Bluetooth m/streaming;DAB+ radio;Dørkantbeskyttere;Førerassistentsystemer;LED Hovedlys;Navigasjonssystem;Oppvarmet frontrute;Oppvarmet ratt;Takrails;Trafikkskiltgjenkjenning;ABS bremser;Aluminiumsfelger;Antispinn;Beltevarsler;Delte bakseter;Delvis skinnseter;Elektriske speil;Elektriske vindusheiser;Elektronisk bremsekraftfordeler;Fjernstyrt sentrallås;Høydejusterbare frontlys;Høydejusterbart ratt;Isofix barnesetefesting;Kjørecomputer;Kollisjonsputer;Korsryggjustering i førersete;Lakkerte støtfangere;Lakkerte utvendige speil;Lengdejusterbart ratt;Nedfellbare bakseter;Nødbremseforsterker;Nøkkelfri start/stopp;Oppvarmet speil;Pollenfilter;Regnsensor;Sentrallås;Stabilitetssystem antiskrens ;Startsperre;Tonede ruter;Tåkelys foran;Varme i seter |
Mandag til fredag 08:00 til 16:00
Utenom våre vanlige åpningstid møter vi deg/dere gjerne etter avtale.